ZADZWOŃ:  791 100 014

Ogród przyszłości już dziś: automatyczne nawadnianie, kosiarka automatyczna

 

Każdy kto ma ogród wie, ile pracy wymaga jego bieżące utrzymanie. Chcielibyśmy po pracy odpocząć na hamaku, ale brakiem desczu zmuszeni jesteśmy biegać z wężem po całym ogrodzie.  Chcielibyśmy w sobotę zaprosić znajomych na grilla, ale kilka godzin musimy poświęcić na koszenie trawnika, który za tydzień znowu odrośnie! I tak zaprogramowani jesteśmy do prac ogrodowych na cały sezon...

Na szczęście są rozwiąznia, które usprawnią prace ogrodowe i bardzo radykalnie je zminimalizują.

Systemy automatycznego nawadniania

Systemy pozwalające na bezobsługowe, systematyczne nawadnianie całego ogrodu. Zarówno roślin, jak i trawnika. Zaprogramowane tak, aby jak najwydajniej spożykować dostarczaną roślinom wodę. Specjalne czujniki blokują system w czasie deszczu, jak również wystarczającej wilgotności gleby. Nasza firma zakłada systemy nawadniające renomowanych producentów, dających gwarancję na niezawodność instalacji.

Systemy automatycznego koszenia

To nowoczesne rozwiązania dla właścicieli trawników zmęczonych koszeniem i gromadzeniem pokosu. System ten pozwala na stałe utrzymanie nienagannie przystrzyżonego trawnika. Nie ma problemu z pokosem, bo trawa jest systematycznie mulczowana. Dzięki temu trawa jest nawożona w sposób ekologiczny. Do gleby z powrotem trafia azot, fosfor i potas zawarty w świeżo ściętej trawie. Warunkiem jest jednaj jej bieżące mulczowanie, co zapewni kosiarka automatyczna. Automatyczna kosiarka działa w podobny sposób jak automatyczny odkurzacz. Uruchamia się kiedy jest taka potrzeba. Jest ładowana elektrycznie w stacji dokującej, zaprogramowana na optymalne koszenie trawy. Działa bezgłośnie i bezpiecznie.

Oba systemy można montować w już istniejących ogrodach.

Zadzwoń by dowiedzieć się więcej szczegółów. Zpalnujemy i zamontujemy systemy optymalnie dopasowane do warunków ogrodowych i wymagań naszych klientów.

Tel 791 100 014

 

 

smart foreash