ZADZWOŃ:  791 100 014

odśnieżanie pługiem

Odśnieżanie

 

Odśnieżanie

 

USŁUGI ODŚNIEŻANIA

 
Świadczymy usługi jesiennego porządkowania oraz odśnieżania placów, parkingów, dróg dojazdowych, chodników, alejek, podjazdów i innych terenów.
Obsługujemy zarówno instytucje, firmy i osoby prywatne. Zakres naszej obsługi obejmuje następujące miasta: Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Mysłowice, Będzin, Zawiercie.
Gwarantujemy satysfakcjonujący poziom wykonywanych prac oraz szybką reakcję, dzięki stałemu monitoringowi lokalnych warunków atmosferycznych.
Usługi odśnieżania świadczymy zarówno interwencyjnie, wykonywane w trybie natychmiastowym, jak również regularnie w ramach abonamentu. 
 

Odśnieżanie parkingów, chodników - 

obowiązek który wykonamy za Ciebie

Prawo zobowiązuje właścicieli oraz zarządców działek do odśnieżania parkingów i chodników jak również terenów przyległych. Chodzi nie tylko o estetykę terenu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Zalegające zwały śniegu lub tzw. śniegowe błoto mogą być powodem nieszczęśliwego wypadku.
Prawidłowe i systematyczne odśnieżanie parkingów, chodników zapewnia:
– bezpieczeństwo korzystających z nich osób/pojazdów,
– czystość,
– estetyczny, zadbany wygląd,
– komfort użytkowania,
– wypełnienie obowiązku nałożonego przez prawo;
 
Zlecenie naszej firmie usług odśnieżania parkingów, chodników interwencyjnie lub w ramach abonamentu zapewni Państwu zarówno prawne jak i fizyczne bezpieczeństwo. Sami Państwo decydują o rodzaju i ewentualnej cykliczności podejmowanej współpracy.
Jaka jest różnica? Odśnieżanie parkingów, chodników interwencyjne polega na tym, że przyjeżdżamy do nagłych przypadków, także do Klientów, którzy nie współpracują z nami na stałe. Z kolei odśnieżanie parkingów, chodników w ramach abonamentu jest systematyczną usługą, wykonywaną zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 
 
Pracę wykonujemy minikoparką Avant z pługiem 200cm, ciągnikiem jednoosiowym z pługiem 120cm oraz ręcznie.
 

cennik odśnieżania

Ceny odśnieżania uzależnione są od sposobu usługi, jej regularności oraz powierzchni do uprzątnięcia.
Dokładną wycenę przygotujemy po obejrzeniu terenu i wstępnych uzgodnieniach.
 
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

 

 

smart foreash