ZADZWOŃ:  791 100 014

odśnieżanie śląsk

Odśnieżanie

 

Odśnieżanie

 

USŁUGI ODŚNIEŻANIA

 
Świadczymy usługi jesiennego porządkowania oraz odśnieżania placów, parkingów, dróg dojazdowych, chodników, alejek, podjazdów i innych terenów.
Obsługujemy zarówno instytucje, firmy i osoby prywatne. W zakres naszej obsługi wchodzą następujące miasta: odśnieżanie Katowice, odśnieżanie Dąbrowa Górnicza, odśnieżanie Sosnowiec, odśnieżanie Mysłowice, odśnieżanie Będzin, odśnieżanie Zawiercie.
Gwarantujemy satysfakcjonujący poziom wykonywanych prac oraz szybką reakcję, dzięki stałemu monitoringowi lokalnych warunków atmosferycznych.
Usługi odśnieżania świadczymy zarówno interwencyjnie, wykonywane w trybie natychmiastowym, jak również regularnie w ramach abonamentu. 
 

Odśnieżanie parkingów, chodników - 

obowiązek który wykonamy za Ciebie

Prawo zobowiązuje właścicieli oraz zarządców działek do odśnieżania parkingów i chodników jak również terenów przyległych. Chodzi nie tylko o estetykę terenu, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo. Zalegające zwały śniegu lub tzw. śniegowe błoto mogą być powodem nieszczęśliwego wypadku.
Prawidłowe i systematyczne odśnieżanie parkingów, chodników zapewnia:
– bezpieczeństwo korzystających z nich osób/pojazdów,
– czystość,
– estetyczny, zadbany wygląd,
– komfort użytkowania,
– wypełnienie obowiązku nałożonego przez prawo;
 
Zlecenie naszej firmie usług odśnieżania parkingów, chodników interwencyjnie lub w ramach abonamentu zapewni Państwu zarówno prawne jak i fizyczne bezpieczeństwo. Sami Państwo decydują o rodzaju i ewentualnej cykliczności podejmowanej współpracy.
Jaka jest różnica? Odśnieżanie parkingów, chodników interwencyjne polega na tym, że przyjeżdżamy do nagłych przypadków, także do Klientów, którzy nie współpracują z nami na stałe. Z kolei odśnieżanie parkingów, chodników w ramach abonamentu jest systematyczną usługą, wykonywaną zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. 
 
Pracę wykonujemy minikoparką Avant z pługiem 200cm, ciągnikiem jednoosiowym z pługiem 120cm oraz ręcznie.
 
odśnieżanie zawiercie
 

cennik odśnieżania

Ceny odśnieżania uzależnione są od sposobu usługi, jej regularności oraz powierzchni do uprzątnięcia.
Dokładną wycenę przygotujemy po obejrzeniu terenu i wstępnych uzgodnieniach.
 
Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów współpracy.

 

 

 

smart foreash