ZADZWOŃ:  791 100 014

Czyszczenie i impregnacja nawierzchni

 
Ścieżki i podjazdy na posesję najczęściej utwardzamy kostką brukową. Aby kostka brukowa była jak najdłużej w dobrej kondycji warto regularnie ją czyścić i zabezpieczać przed zabrudzeniem. Do wyczyszczenia kostki brukowej, ogrodzeń i elewacji najlepiej użyć myjki wysokociśnieniowej. Za pomocą odpowiednio dobranych środków czyszczących jesteśmy w stanie wywabić nie tylko zabrudzenia z kurzu, ale również mchu, porostów, pleśni, grzybów, plam oleju a także graffiti.
Gdy już oczyścimy nawierzchnie warto zabezpieczyć je przed ponownym zabrudzeniem impregnacją. Impregnacja wydłuża trwałość, zapobiega odpryskom (szczególnie w naszym klimacie – częste przechodzenie przez temperaturę zamarzania), wydobywa kolor i podnosi estetykę. Ponadto, impregnat utrudnia wzrost mchów i chwastów, tworzy bowiem cienką warstwę, która utrudnia wpadnięcie nasion w szczeliny między kostką. Impregnacja zwiększa odporność na ścieranie.
Nasza firma oferuje Państwu kompleksową usługę czyszczenia i impregnacji nawierzchni z kostki brukowej, ogrodzeń i elewacji.

 

 
 

 


Zobacz inne artykuły

 

 

 

 

smart foreash