ZADZWOŃ:  791 100 014

Wiosenne opryski drzew owocowych

 
Już na przedwiośniu zabezpieczamy ekologicznymi opryskami nasze drzewa i krzewy owocowe, jak również ozdobne przed przędziorkami, mszycami, misecznikami i ochojnikami. Oprysk roztworem oleju parafinowego, który działa kontaktowo powoduje, że stadia zimujące szkodników, lub wczesne larwalne, zostają pokryte cienką warstwą substancji czynnej, która skleja je i te giną wskutek uduszenia. Oprysk nie nadaje się do zwalczania form dorosłych w pełni sezonu wegetacyjnego. Dlatego należy wykonać go w okresie od końca lutego do połowy marca, przy temperaturze powyżej 5º C. Opryskujemy drzewa bardzo dokładnie, by roztwór emulsyjny pokrył wszystkie gałęzie.
 
Jeśli chcesz zadbać o swóje drzewka owocowe, lecz nie masz na to czasu lub odpowiednich narzędzi, zachęcamy do skorzystania naszych usług. Nasza firma wykonuje wiosenne cięcia sanitarne i formujące drzew owocowych, jak również wiosenne opryski ekologicznymi fungicydami i insektycydami. Ponadto porządkujemy ogrody i przygotowywując je na nowy sezon. Zadzwoń i umów się z nami.
 
By być na bieżąco z wiadomościami – jakie prace wykonujemy aktualnie w ogrodzie - polub nas na FB, i śledź nasze porady. Zaraszamy.
 
 

 


Zobacz inne artykuły

 

 

 

 

smart foreash